Богословська: Пінчук не причетний до мого призначення

02.06.2003

Голова Державного комітету з питань регуляторної політики і підприємництва Інна Богословська вважає, що на державну службу потрібно йти таким людям, як вона. “Нас усе більше і більше у владі. Ми йдемо на держслужбу самореалізовуватися, а не заробляти гроші. У таких, як я, за спиною власний бізнес, що дозволяє почувати себе вільно. Бюрократ вищої ланки повинен мати можливість у будь-який момент розгорнутися і піти, не чіпляючись за посади через якісь преференції”.

Богословська повідомила, що її зарплатня в Державному комітеті з питань регуляторної політики і підприємництва буде складати ледве більш 300 гривень. Однак, за її словами, законодавство дозволяє їй, не займаючись підприємницькою діяльністю, усе-таки залишатися засновником компанії й одержувати дивіденди, пише Ліга.

При цьому вона повідомила, що на новій роботі не збирається “шашку з ножен виймати”, а головним критерієм оцінки нею підлеглих буде професіоналізм. Перше, що вона зробить, це – запросить особисті справи керівників усіх рівнів.

Інна Богословська також відзначила, що народний депутат Віктор Пінчук узагалі не причетний до її призначення. “До того ж я знаю, хто причетний… Насправді ця пропозиція Президента”, – сказала вона.

Вона також спростувала інформацію про те, що нібито в неї зіпсувалися відносини з Валерієм Хорошковским після виборів у парламент. Богословська підкреслила, що “людські відносини” у них стали ще кращими, ніж були до виборчої кампанії “Команди озимого покоління”. А що стосується професійного плану, то вони будуть “багато в чому солідарні”.

Голова Держкомітету з питань регуляторної політики і підприємництва заявила, що не конфліктує ні з ким з чиновників. “Але якщо в когось з’явиться бажання на мене напасти, він дуже швидко одержить по зубах”, – сказала вона в інтерв’ю газеті “Бізнес”.

Главред