Важлива інформація про “Договорі найму Президента”

21.12.2018
Що таке "Угода найму Президента"?

Це інструмент управління Президентом. Свого роду пульт управління від нього. Тільки раніше цей пульт був у максимум трьох осіб, які були основними інвесторами під час президентської кампанії, то тепер інструмент отримає набагато більшу кількість людей. І, що важливо, не олігархів, а простих Громадян України.

Як це працює?

Ви робите внесок для перемоги Інни Богословської на виборах Президента України. Розмір внеску значення не має - зараз кожна копійка важлива. Навіть 100 гривень можуть виявитися вирішальними - адже решта політиків знову йдуть з підтримкою олігархів і користуються величезними бюджетами.

А також відрахування ви підписуєте "угоду найму Президента". Один Громадянин України - одна угода. Крім того, вам видається унікальне Свідоцтво. Це свідчення ви потім можете використовувати для того, щоб почати процедуру імпічменту Президента Інни Богословської.
Свідоцтво видається за кожен внесок або тільки один раз?

Свідоцтво ви отримаєте тільки один раз, а внесків можете робити скільки завгодно. Ми не хочемо повторення ситуації, коли контроль над президентом отримують 1-3 людини, які принесли найбільше грошей - ми хочемо дати інструмент, який дозволить простим Громадянам України впливати на діяльність глави держави.
Як можна зробити внесок?

На особисту карту Інни Богословської прямим перекладом; купити книгу "Майбутнє починається сьогодні" на сайті inna.com.ua; зробити пожертвування через сайт inna.com.ua; передати готівкою через довірену особу Інни Богословської; переказати кошти в криптовалюта на електронний гаманець.

Якщо вам зручний якийсь інший варіант - говорите. Ми спробуємо щось придумати =)

Куди підуть мої гроші?

Всі отримані кошти підуть на досягнення мети: перемога Інни Богословської на виборах президента в 2019 році. Президентська кампанія - справа витратна. Це постійно діюча команда фахівців, поїздки по регіонах, підготовка і друк різних матеріалів, виготовлення роликів і т.д. Тому куди підуть саме ВАШІ гроші - сказати складно. Але ми точно можемо сказати, куди вони НЕ ПІДУТЬ.
Ми не витратимо ваші гроші на хабарі членам Центральної виборчої комісії. Взагалі будь-який інший комісії. І взагалі на хабарі. Ми не витратимо їх на те, щоб умовити "незручного" кандидата вийти з виборчих перегонів. Ми не витратимо їх на підкуп інших виборців. Тому що впевнені - зможемо перемогти чесно. З вашою підтримкою, звичайно.
Навіщо мені це потрібно взагалі?

Тому що хто платить - той і замовляє музику. В Україні це вже багато років роблять олігархи. Але важливо розуміти, що гроші олігархи дають конкретному кандидату - а коли він виграє, то повертають ці борги Громадяни України. При чому з відсотками. З дуже великими відсотками.

Зараз з'явився шанс обрати президентом людину, яка буде відповідальною саме перед Громадянами України, а не перед товстосумами. При чому не буде різниці, багатий це українець чи ні. Незалежно від кількості внесків і їх розміру всі отримають однакову право звільнити президента Богословську.
І що, потрібно просто дати грошей?

Ні! Потрібно ще прийти на дільницю і проголосувати за Інну Богословську. І не просто проголосувати, а підтвердити факт голосування. Тому що Богословська не витрачатиме ваші гроші на підкуп членів комісій, а інші - будуть!

Для перемоги грошей мало - потрібно не дати сфальсифікува
Як можна буде звільнити Президента?

Дані про всіх власників Свідоцтв будуть занесені в єдину базу, яка буде працювати за технологією blockchain. Це означає, що будь-яка дія в цій базі даних має бути підтверджено іншими 10 учасниками системи. При чому система їх вибирає випадково.

У кожного власника Свідоцтва буде доступ до особистого кабінету в цій базі.
Через 2 роки після того, як Президент Богословська прийме присягу, будь Громадянин України має право відкликати свій голос. Якщо, звичайно, буде вважати, що Богословська не виконує свою програму.

Власник Свідоцтва може змінювати своє рішення яке завгодно кількість разів - поки таких як він не набереться 50% від власників дійсних Свідоцтв. Після цього, поміняти рішення вже не можна.

І все. Богословська протягом місяця йде у відставку.
А що значить "дійсні Свідоцтва"? У них що, термін придатності є?

По-перше, Свідоцтва не можна дарувати, продавати, міняти на щось, віддавати за дорученням, здавати в оренду і передавати у спадок. Це виключно іменний документ.

По-друге, якщо власник Свідоцтва з якихось причин перестав бути Громадянином України - Свідоцтво втрачає свою силу. Тому що Президент України відповідає тільки перед Громадянами України. І більше ні перед ким.
По-третє, Інна Богословська бере на себе ряд зобов'язань перед Громадянами України. І одне з найважливіших - не використовувати службове становище з метою збагачення себе або членів своєї сім'ї. Ніяких хабарів! І таку ж відповідальність вона бере щодо співробітників свого офісу. Тому буде чесно, якщо Громадянин України, який підтримує Богословську, теж пообіцяє не брати і не давати хабарів. і не зловживати службовим становищем.
Хочемо жити в новій країні? Давайте почнемо її міняти з себе.

А можна просто зробити внесок і не укладати "догодити ..." і не отримувати Свідоцтво? Я вірю Інні Богословській.

Так звичайно можна. Але проголосувати все одно потрібно буде. Обов'язково.