Дивовижна книга
про життя і досвід дивовижної людини

Обов'язково до прочитання!

Придбати Книгу

Чому ця книга змусила мене не спати, сміятись, плакати й молитись? Чому вона дала мені нові сили ЖИТИ й ТВОРИТИ?
Причин є декілька.
Перша - я зрозуміла, що переді мною найважливіший період мого життя, і потрібно осмислити минуле, аби зробити все важливе в майбутньому.
Друга - мене заінтригували мої читачі, слухачі та глядачі фразами на кшталт: "Інно, Ви найбільш складний і багатогранний політик України!"; "Інно, як пояснити ваше перебування в Партії регеонів? Ви ж розумна жінка!".... Потрібно вже, нарешті, усе пояснити.
Третя - раніше я не приділяла достатньо уваги вивченню та усвідомленню історії свого роду, взаємозв'язку між успадкованним і своєю поведінкою....

1. Сума 2. Контактні дані 3. Спосіб доставки та оплати

Купити книгу
«Майбутнє починається сьогодні»

Виберіть відповідну суму внеску:
Купити книгу

Введіть ваші дані

Продовжити

Виберіть спосіб доставки

Виберіть спосіб оплати

Після завершення замовлення, наш менеджер зв'яжеться з вами за вказаними контактами, для уточнення способу і вартості доставки.

Серед багатьох об’єктів захисту в системі національної безпеки, що підлягають особливому захисту в найближчі два десятиліття, ми визнаємо таке: приватне життя і приватна власність, культура, здоров’я, природа та екологія, свобода віросповідання, свобода у виборі місця проживання та професії, свобода переміщення.

Суспільство: свобода зібрань, свобода слова, свобода в організації та діяльності громадських організацій та партій, свобода від корупції, захист суспільної моралі, громадський порядок, захист культурних цінностей.

Корпорації: захист власності, захист комерційної таємниці, захист інтересів українських корпорацій на міжнародних ринках.