Угода найму Президента

09.11.2018

 

Угода найму Президента № _____________

«__» ______ «____» р.

 

Ця угода підписана між кандидатом в президенти України Богословською Інною Германівною (надалі – Кандидат) та Громадянином України _________________________________________________________,

ІПН _______________________ (надалі – Громадянин України) про наступне:

  1. Громадянин України:

1.1 Винаймає на службу майбутнього президента Богословську Інну Германівну шляхом  укладання цієї угоди та внесення суми грошей в розмірі ____________________________________ гривень.

1.2. Зобов’язується проголосувати на президентських виборах за Кандидата та підтвердити факт голосування. Відмітка про голосування вноситься до облікового запису Свідоцтва в базі даних.

1.3. Після перемоги Кандидата Громадянин України, який проголосував за Кандидата та має дійсне Свідоцтво, отримує право відкликати (звільнити) обраного президента, якщо по закінченні 2-х років президентського терміну буде вважати її роботу такою, що не відповідає виборчій програмі.

1.4. Отримує Свідоцтво про підписання Угоди найму Президента (далі – Свідоцтво). Свідоцтво має електронну та, за бажанням, друковану копію, унікальний номер та посилання на запис в електронній захищеній базі даних.

  1. Кандидат в Президенти України Богословська І.Г. після обрання її Президентом, зобов’язується:

2.1. Визнавати себе найнятою на службу Громадянами України та подати у відставку протягом одного місяці, якщо 50% громадян, які мають Свідоцтво та підтверджений факт голосування за Кандидата, оголосять про вимогу відставки в зв’язку з невиконанням передвиборної програми.

2.2. Не використовувати владу для особистого збагачення чи збагачення членів родини, не брати хабарі та взяти відповідальність за аналогічну поведінку службовців президентського офісу.

2.3. Проводити всі президентські зустрічі виключно під офіційний запис, відмовитися від приватного телефону та проживати в офіційній резиденції під суспільним контролем.

2.4. Займати посаду президента лише один термін.

2.5. Ставитись на рівних до всіх Громадян України, незалежно від статі, мови спілкування, релігійних вподобань, статків, національності, партійності, сексуальної орієнтації, соціального статусу, тощо.

2.6. Забезпечити виконання нових правил, що будуть законодавчо встановлені, всіма Громадянами України та особами, які проживають в Україні, без виключення. Добитися невідворотності покарання за злочин.

2.7. Забезпечити прозорість президентської влади. Бути на прямому зв’язку з Громадянами України, виходити на особисте безпосереднє спілкування через соціальні мережі чи прямі зустрічі з Громадянами України не менше одного разу на місяць.

  1. Порядок відкликання (звільнення) президента:

3.1. Президент може бути відкликаний не раніше ніж через 2 роки з дня інавгурації.

3.2. Громадянин України, якій проголосував за Кандидата та має дійсне Свідоцтво, та вважає роботу президента  такою, що не відповідає Програмі президента, подає заявку до електронного реєстру про те, що він відкликає президента. Громадянин має право змінити своє рішення скільки завгодно разів до того моменту, поки кількість заяв про відкликання президента досягне 50% від кількості власників Свідоцтв.

3.3. Коли кількість заяв про відкликання президента досягне 50% від кількості власників Свідоцтв, про це автоматично робиться фіксуючий запис в базі даних та розсилається повідомлення до офіційних видань президента, Верховної Ради України та Кабінету міністрів України. Протягом 3 годин робиться публічне оголошення на офіційному сайті президента. Протягом доби з моменту створення фіксуючого запису в базі даних, президент робить публічну заяву про початок процедури звільнення. Відставка президента має бути оголошена на засіданні Верховної Ради України протягом календарного місяця у відповідності до статті 108 п. 11) Конституції України.

  1. Свідоцтво:

4.1. Свідоцтво є іменним документом. Ніхто не може використовувати Свідоцтво, окрім Громадянина України, що його отримує. Один Громадянин України може бути власником тільки одного Свідоцтва та мати тільки один голос в процедурі звільнення президента.

4.2. Свідоцтво передається Громадянину України на електронну пошту протягом 5 робочих днів після підписання цієї угоди та здійснення внеску.

4.3. Свідоцтво має вигляд електронного документу, що містить ПІБ Громадянина України, що здійснив внесок, унікальний номер свідоцтва та QR-код з повною інформацією про Свідоцтво. Громадянин України, що здійснив внесок, може, за бажання, отримати Свідоцтво в роздрукованому вигляді.

4.4. До 01.01.2021 року Свідоцтво буде занесено до бази даних з використанням технології blockchain. Всі дозволені дії зі Свідоцтвом контролюються за правилами безпеки технології blockchain.

4.5. Свідоцтво надає право участі в процедурі звільнення президента в разі невиконання Кандидатом передвиборної програми у відповідності до Розділу 3 цієї угоди.

4.6. Свідоцтво надає рівні права в процедурі звільнення президента всім Громадянам України, що його отримали, незалежно від суми внеску.

4.7. Свідоцтво є дійсним до того моменту, коли воно автоматично втрачає чинність в разі встановлення наступних фактів щодо його утримувача:

А) не підтвердження голосування за Кандидата у першому та другому турах президентських виборів;

Б) затримання на гарячому при отриманні хабара, неправомірної вигоди або здійснення державної зради;

В) набуття законної сили вироку, за отримання хабара, неправомірної вигоди або здійснення державної зради;

Г) відмова від Свідоцтва чи передання його третій особі;

Д) відмова від громадянства України;

Е) смерті власника;

Є) визнання власника недієздатним за рішенням суду.

4.8. Дані про кількість дійсних Свідоцтв будуть знаходитися в публічному доступі після закінчення виборів на сайті http://inna.com.ua та офіційному сайті президента.

  1. Порядок внесення та використання коштів:

5.1. Кошти можуть бути внесені в будь який зазначений спосіб:

А) на особисту банківську карту Кандидата 5218 5722 2087 7365 в ПриватБанк;

Б) на розрахунковий рахунок ФОП Богословська І.Г. (в разі купівлі книги чи отримання послуги): р/р 2600512779 в ПАТ МЕГАБАНК в м. Харків, МФО 351629;

В) готівкою під час особистого підписання цієї Угоди Громадянином України;

Г) криптовалютою на електронний гаманець Кандидата;

Д) через платіжні системи на сайті http://inna.com.ua.

5.2. Кандидат може використовувати кошти виключно на досягнення перемоги на президентських виборах 2019 року.

5.3. Про використання коштів Кандидат звітує перед власниками Свідоцтв після закінчення виборів президента України в 2019 році. Звіт буде доступний в електронній формі на сайті http://inna.com.ua.

  1. Прикінцеві положення:

6.1. Ця угода є публічним документом.

6.2. Факт внесення Громадянином України свого внеску і отримання ним іменного Свідоцтва підтверджує факт укладання цієї Угоди між Громадянином України і Кандидатом.

6.3. Цей договір може бути виданий Громадянину України за його бажанням в друкованому вигляді з особистим підписом Кандидата.

6.4. Будь-які питання щодо цієї Угоди чи порядку здійснення внесків можна поставити за телефонома:

+38 096 442 02 25,  +38 098 744 54 20

+38 095 770 63 47,  +38 063 934 07 74

чи електронною поштою: ugoda.inna@gmail.com.

  1. Реквізити сторін:
Кандидат в Президенти:

Богословська Інна Германівна,

що зареєстрована за адресою:

61024, м. Харків, вул. Лермонтовська, 14/16, кв. 25

ІПН 2213201824

e-mail: ugoda.inna@gmail.com

________________________

Громадянин України:

ПІБ ___________________________

_______________________________

_______________________________

_______________________________

ІПН ___________________________

_______________________________

_______________________________

_______________________________

Підтримати мене як кандидата у Президенти України, підписати Угоду та отримати персональне Свідоцтво можна за посиланням.