Інна Богословська у програмі «Люді.Hard Talk.LIVE» 14.05.2016

hard talk

14 травня Інна Богословська взяла участь у ток-шоу “Люди. Hard Talk. LIVE”.

“Все, що зараз відбувається, це спроба очистити дзеркала на потопаючому Титаніку. Система пострадянської України повністю зруйнована, вона валиться. Те, що зараз йде концентрація влади в руках Порошенка, бо не було прокурора Яреми, Шокіна і немає прокурора Луценко, у нас прокурор Петро Порошенко. Це його повністю довірені люди. Те, що пішли на грубі порушення закону, на незаконну публікацію закону, який дозволив обрати Луценка, свідчить про те, що влада вже йде ва-банк, тому що відчуває, що вже розповзається все це. Тому не можна говорити сьогодні про якісь реформи, особливо в системі правоохоронних органів. Луценко хороша людина, але сама система не дасть йому нічого зробити “, – говорить Інна Богословська.

Докладніше

Начальника поліції всіляко утискає Міністр внутрішніх справ, – Інна Богословська

Начальника полиции ущемляет Министр внутренних дел, - Богословская 048(1)

Про це заявила Інна Богословська 22 квітня 2016 року у “Вечірньому праймі” на телеканалі 112. “Це дійсно так, йде внутрішня боротьба, йде підсиджування начальника поліції. Ось цей конфлікт показує, що зараз повністю відсутній контроль над Міністерством внутрішніх справ”, – заявила Інна Богословська.

Докладніше

Інна Богословська взяла участь у “Вечірньому праймі” на телеканалі 112

Начальника полиции ущемляет Министр внутренних дел, - Богословская 122

22 квітня Інна Богословська була у «Вечірньому праймі» на телеканалі 112. У студії говорили про державну кадрову політику, про політичну ситуацію в країні, про ситуацію в зоні АТО, про ситуацію в Міністерстві внутрішніх справ, про ГПУ тощо.

Докладніше

Інна Богословська взяла участь у вечірньому ефірі на 112 каналі

BIG 45

04 квітня Інна Богословська була у “Вечірньому праймі” на телеканалі 112. У студії говорили про політичну ситуацію в країні, про формування нової коаліції, про дієздатність парламенту, про світовий офшорний скандал за участі Порошенка і Гонтарєвої, про відставку Шокіна, про майбутнього прем’єр-міністра України.

Докладніше

Позбавлення мандатів Фірсова та Томенко – це виклик не тільки депутатам, – Інна Богословська

DS2_2513

Позбавлення мандатів Фірсова та Томенко – це виклик не тільки депутатам, – заявила Інна Богословська 29 березня на телеканалі 112.

«Це виклик не тільки парламентарям, це виклик суспільству, тому що люди, які сьогодні при владі вони аморальні. Вони не є представниками жодної з тих цінностей, за які українці виходили і на перший і на другий майдани», – зазначила Інна Богословська.

Докладніше

“Закон про спецконфіскацію порушує принцип невинності”, – Інна Богословська

спец

“Цей Закон антиконституційний. Він порушує головний принцип – принцип невинності, тільки судом має бути доведена вина. Тільки на підставі вироку суду можуть вчинятися будь-які дії”, – заявила Інна Богословська 16 березня в ефірі каналу 112.

“Цей Закон повністю протирічить європейській практиці покарання за злочини. Ніде в Європі ви не побачите конфіскації поза межами судових рішень”, – підкреслює Інна Богословська.

“Це робиться тільки для того, щоб зробити зараз “завісу”, за якою йдуть розмови про конфігурацію коаліції”, – говорить Інна Богословська.

“Україні потрібна нова Конституція”, – Інна Богословська

В Украине нет партий - Инна Богословская 006

Потрібно повністю переписати Конституцію України. Про це 4 березня 2016 року в ефірі ток-шоу “Чорне дзеркало” на телеканалі “Інтер” сказала народний депутат України III, VI і VII скликань Інна Богословська.

Докладніше

В Україні створять комітети Громадянської Дії

WP_20160304_16_05_34_Pro_LI(2)

4 березня 2016 р. відомі політичні й громадські діячі заявили про необхідність створення по всій Україні комітетів Громадянської дії для наведення порядку в країні та формування нових соціальних відносин в суспільстві. Про це ініціатори сказали на установчій конференції по започаткуванню процесу створення широкого загальнонаціонального руху за суверенітет і національний розвиток.

Докладніше

“Тільки громадянське суспільство може нав’язати нові правила”, – Інна Богословська.

WP_20160304_16_05_34_Pro_LI

“Країна у кризі. Пострадянські інститути влади не працюють. Ні нові обличчя, ні нові лозунги не змінять стару систему, якщо не змінити правила. Носієм нових цінностей є громадянське суспільство. Завдання зміни країни здатен виконати український народ через прийняття нової Конституції України, як зводу нових правил життя”, – заявила голова ВГО “Віче України” Інна Богословська 4 березня 2016 року на установчій конференції по започаткуванню процесу створення широкого загальнонаціонального руху за суверенітет і національний розвиток.

Докладніше