Важлива інформація про “Договорі найму Президента”

Угода найму Президента

Час Бика

Прокляті гроші в ОБСЄ.

Причини конфлікту по периферії України!

Важлива інформація про “Договорі найму Президента”

Що таке "Угода найму Президента"? Це інструмент управління Президентом. Свого роду пульт управління від нього. Тільки раніше цей пульт був у максимум трьох осіб, які були основними інвесторами під час президентської кампанії, то тепер інструмент отримає набагато більшу кількість людей. І, що важливо, не олігархів, а простих Громадян України. Як це працює? Ви робите ...

21.12.2018
Інна Богословська у програмі «Люді.Hard Talk.LIVE» 14.05.2016

14 травня Інна Богословська взяла участь у ток-шоу "Люди. Hard Talk. LIVE". "Все, що зараз відбувається, це спроба очистити дзеркала на потопаючому Титаніку. Система пострадянської України повністю зруйнована, вона валиться. Те, що зараз йде концентрація влади в руках Порошенка, бо не було прокурора Яреми, Шокіна і немає прокурора Луценко, у нас прокурор Петро Порошенко. Це його повністю довірені люди. Те, що пішли на грубі порушення закону, на незаконну публікацію закону, який дозволив обрати Луценка, свідчить про те, що влада вже йде ва-банк, тому що відчуває, що вже розповзається все це. Тому не можна говорити сьогодні про якісь реформи, особливо в системі правоохоронних органів. Луценко хороша людина, але сама система не дасть йому нічого зробити ", - говорить Інна Богословська.

16.05.2016
Начальника поліції всіляко утискає Міністр внутрішніх справ, – Інна Богословська

Про це заявила Інна Богословська 22 квітня 2016 року у "Вечірньому праймі" на телеканалі 112. "Це дійсно так, йде внутрішня боротьба, йде підсиджування начальника поліції. Ось цей конфлікт показує, що зараз повністю відсутній контроль над Міністерством внутрішніх справ", - заявила Інна Богословська.

25.04.2016
Інна Богословська взяла участь у “Вечірньому праймі” на телеканалі 112

22 квітня Інна Богословська була у «Вечірньому праймі» на телеканалі 112. У студії говорили про державну кадрову політику, про політичну ситуацію в країні, про ситуацію в зоні АТО, про ситуацію в Міністерстві внутрішніх справ, про ГПУ тощо.

24.04.2016
11 хвилин з Інною Богословською

https://www.youtube.com/watch?v=EJ982H1O6Sk

15.04.2016
Інна Богословська взяла участь у вечірньому ефірі на 112 каналі

04 квітня Інна Богословська була у "Вечірньому праймі" на телеканалі 112. У студії говорили про політичну ситуацію в країні, про формування нової коаліції, про дієздатність парламенту, про світовий офшорний скандал за участі Порошенка і Гонтарєвої, про відставку Шокіна, про майбутнього прем'єр-міністра України.

04.04.2016
Позбавлення мандатів Фірсова та Томенко – це виклик не тільки депутатам, – Інна Богословська

Позбавлення мандатів Фірсова та Томенко - це виклик не тільки депутатам, - заявила Інна Богословська 29 березня на телеканалі 112. «Це виклик не тільки парламентарям, це виклик суспільству, тому що люди, які сьогодні при владі вони аморальні. Вони не є представниками жодної з тих цінностей, за які українці виходили і на перший і на другий майдани», - зазначила Інна Богословська.

30.03.2016
“Закон про спецконфіскацію порушує принцип невинності”, – Інна Богословська

"Цей Закон антиконституційний. Він порушує головний принцип - принцип невинності, тільки судом має бути доведена вина. Тільки на підставі вироку суду можуть вчинятися будь-які дії", - заявила Інна Богословська 16 березня в ефірі каналу 112. "Цей Закон повністю протирічить європейській практиці покарання за злочини. Ніде в Європі ви не побачите конфіскації поза межами ...

17.03.2016
“Україні потрібна нова Конституція”, – Інна Богословська

Потрібно повністю переписати Конституцію України. Про це 4 березня 2016 року в ефірі ток-шоу "Чорне дзеркало" на телеканалі "Інтер" сказала народний депутат України III, VI і VII скликань Інна Богословська.

05.03.2016
В Україні створять комітети Громадянської Дії

4 березня 2016 р. відомі політичні й громадські діячі заявили про необхідність створення по всій Україні комітетів Громадянської дії для наведення порядку в країні та формування нових соціальних відносин в суспільстві. Про це ініціатори сказали на установчій конференції по започаткуванню процесу створення широкого загальнонаціонального руху за суверенітет і національний розвиток.

04.03.2016