Всеукраїнський Бізнес-Форум “Нова філософія бізнесу”

03.03.2004

  

27-28 лютого 2004 р.

 

 Нова філософія бізнесу – ключ до розвитку української економіки

27 і 28 лютого в Києві проходить Всеукраїнський Бізнес-Форум «Нова філософія бізнесу». У його програму включена конференція «Стратегії розвитку економіки і бізнесу в Україні», круглий стіл із проблем бізнес-освіти в Україні і лекція К’єлла А. Нордстрема (Швеція) «Нова філософія бізнесу». Організаторами форуму виступили фонд «Віче України» і виставковий центр «Метеор».

Усеукраїнський Бізнес-Форум ставить перед собою ціль об’єднати ділові еліти країни для обговорення стратегії розвитку економіки і бізнесу України. Ця тема здобуває особливу актуальність у світлі тенденцій глобалізації, що відбуваються у світі, розширення кордонів Євросоюзу. «Для того, щоб перемогти в конкурентній боротьбі на світовому і внутрішньому ринках, Україні необхідний свій, нестандартний шлях рішення задачі», – вважає ведуча конференції, Президент фонду «Віче України» Інна Богословська. Тому формування сучасної системи  бізнес-освіти, обговорюваної на Форумі, є однією з ключових проблем.

Для роботи у Форумі був спеціально запрошений автор бестселерів «Бізнес у стилі фанк»  і «Караоке капіталізму» професор Стокгольмської школи бізнесу К’єлл А. Нордстрем. В основі його концепції  лежить верховенство творчого підходу, як запоруки успіху в  постіндустріальних економіках і ринках.

Серед учасників Форуму топ-менеджери і власники провідних компаній України, політичні і громадські діячі, вчені, викладачі, підприємці, посли іноземних держав. Форум виступив дискусійною площадкою, де висловилися думки і народилися нові ідеї.

www.viche.org.ua
тел.: 8 (044) 220-91-10, 227-06-70, т.моб. 8 (067) 406-2-405
e-mail: info@viche.org.ua 
Штепа Віктор, прес-служба Форуму.