Конференція «Сучасний бізнес в Україні: новий погляд на розвиток інвестицій» (для преси)

17.12.2003

 

 

12 грудня 2003 р., м. Сімферополь, вул. Кірова, 13, зал засідань

 

Нові підходи до інвестицій зміцнять Українську економіку 

 

12 грудня в Сімферополі з ініціативи Кримського Агентства розвитку бізнесу і за підтримки уряду Автономної Республіки Крим, Державного комітету з регуляторної політики і підприємництва й Українського фонду підтримки підприємництва, пройшла   конференція «Сучасний бізнес в Україні: новий погляд на розвиток інвестицій». У роботі прийняли участь представники Кабінету Міністрів України, Ради Міністрів АРК, делегації Європейського Союзу і  програми Taсis, регіональних агентств розвитку бізнесу.

На конференції обговорювалися проблеми інвестиційного клімату в Україні, нові підходи до розвитку бізнесу, досвід у створенні інфраструктури для залучення і супроводу інвестиційних проектів. Було відзначено, що інтерес держави до залучення  капіталовкладень повинен носити стратегічний характер. Тільки в такий спосіб можна забезпечити конкурентноздатність української економіки в глобальному європейському співтоваристві.

Проведення конференції саме в Сімферополі не є випадковим. У Криму вже кілька років успішно працює ряд інвестиційних програм, а також проекти по супроводу капіталовкладень. За словами прем’єр-міністра Автономної Республіки Крим Сергія Куніцина, «ретельна робота з інвесторами допомагає  успішно вирішувати велику кількість регіональних проблем». Один з організаторів конференції, Кримське Агентство розвитку бізнесу вийшло з пропозицією про створення  мережі  по залученню і супроводові інвестицій.

Як заявила у своєму виступі глава Державного комітету з регуляторної політики і підприємництва  Інна Богословська, «на конференцію приїхали всі зацікавлені сторони: представники влади і бізнесу, іноземних інвесторів і представництв закордонних програм, суспільних підприємницьких об’єднань і консалтингових структур. Це значить, що всі учасники процесу не тільки розуміють актуальність проблеми, але і готові прикласти зусилля для того, щоб  інвестування в різні сектори української економіки перейшло на якісно інший рівень».

 

Додаткова інформація,
прес-секретар конференції Віктор Штепа
т.м.8 067- 406-24-05
 e-mail: shtepa_v@mail.ru