Нова вершина Інни Богословської

09.06.2003

Святе місце порожнє не буває. Цю просту істину підтверджує недавнє призначення на посаду голови Держкомпідприємництва Інни Богословської. Схоже, що ця посада надовго закріпиться за представницями прекрасної статі.

Ми спілкувалися з Інною Германівною не один раз. Свої бійцівські і ділові якості пані Богословська продемонструвала під час передвиборчої кампанії разом з «Командою озимого покоління». Своє уміння визнавати програші й учитися на власних помилках — після поразки Копів. Богословська показала, що здаватися — це не її стиль поведінки. Уже через місяць після виборів вона зайнялася новою ідеєю, та кинулася втілювати в життя з властивою їй пристрасністю і наполегливістю.

Можливо, саме ці якості Інни Германівни виділили її з числа інших претендентів на посаду голови Державного комітету з питань підприємництва. Здається, не останню роль у такому виборі зіграли особисті якості Інни Богословської: її жіноча чарівність і уміння адаптуватися до будь яких умов.

А якщо говорити серйозно і прагматично, то країна знудьгувалася за такими сильними, діловими, енергійними людьми, як Богословська. Сподіваємося, що Інна Германівна на своїй посаді не тільки не підведе свою попередницю Олександру Кужель, але і дасть фору будь-якому чоловіку. У всякому разі, можна бути впевненим: підприємництво і підприємці в нашій країні знаходяться в надійних руках!

Редакція від душі поздоровляє Інну Германівну з її призначенням і бажає не втрачати цілковитого самообладання і життєлюбства, що їй властиві.