У Житомирі був презентований План Розвитку Країни

11.11.2005

Громадська організація «Віче України» 8 листопада в Житомирі презентувала План Розвитку Країни. У ході зустрічі із житомирськими студентами, керівниками великих підприємств і банків, працівниками медицини й сфери освіти лідери «Віче України» Інна Богословська й Ігор Дідковський розповіли про майже трирічну діяльність об’єднання, у результаті якої був розроблений План Розвитку Країни. Інна Богословська відзначила, що «протягом двох з половиною років учасники громадського руху проводили круглі столи, зустрічі й конференції із представниками різних соціальних груп всіх регіонів України з єдиною метою – впізнати свою, культурно різну країну й спроектувати її майбутнє». Так з’явився стратегічний документ, скорочена версія якого у вигляді книги «План Развития Страны» уже розійшлася двома тиражами.

В ході представлення стратегії, тактики й інструментів реалізації Плану Розвитку Країни особливу зацікавленість учасників зустрічі викликала національна ідея, що у Плані формулюється як «Україна – це я!». На питання, чому «Віче України» не вибрало національна ідею, приміром, гасло «Україна – це ми», лідер руху Ігор Дідковський відповів, що українці, в силу свого ментального егоцентризму, поняття «ми» сприймають як «хтось там», але не як «я + ти». Саме тому пропустити Україну через себе й прийняти її такою, якою вона є, можливо тільки при ототожненні її із собою.

Відповідаючи на запитання, як можливо втілити ідеї Плану Розвитку Країни в життя, Інна Богословська сказала, що вона як лідер партії «Віче» йде на вибори у Верховну Раду й місцеві органи влади, щоб разом із професійною командою однодумців реалізовувати на практиці положення цього документа.
По закінченні зустрічі лідери думок Житомира запросили Інну Богословську розповісти про План Розвитку Країни й в інших містах Житомирської області.