План Розвитку Країни підтримали харківські студенти

25.10.2005

Лідер партії «Віче» Інна Богословська зустрілася зі студентами харківських вузів 24 жовтня. Розповівши про зародження громадського руху «Віче України», Інна Богословська презентувала студентам План Розвитку Країни.

Увеличить«Люди бояться темряви, тому що не знають, куди вони потраплять далі – у прірву або стукнуться чолом об стіну. Коли в суспільстві немає плану подальшого розвитку країни, зупиняються інвестиції, зупиняється бізнес, зупиняється розвиток. Суспільство починає потихеньку поїдати саме себе. На величезний жаль, жодна з політичних сил не змогла запропонувати суспільству такий план. «Віче України» вперше зробило те, що не змогла зробити влада», – сказала Інна Богословська.

Незважаючи на те, що на зустрічі піднімалися досить серйозні й складні питання, студенти з інтересом слухали Інну Богословську. За словами одного з них, «дуже багато думок представленого плану співзвучні з тим, що ми думаємо. Цю книгу потрібно обов’язково давати читати не тільки дорослим людям, але й молоді». За словами іншого студента, «після сьогоднішньої зустрічі я переконався в тім, що тільки таким людям як Інна Богословська можна довіряти проектування майбутнього нашої країни».