Інна Богословська спрогнозувала результати парламентських виборів-2006

20.08.2005

У парламентських виборах в 2006 році більшість можуть набрати просоціалістичні та пробільшовистські сили, якщо Юлія Тимошенко залишиться на посаді Прем’єр-міністра України. Таку думку висловила екс-голова Держкомпідприємництва України й лідер руху «Віче України» Інна Богословська під час онлайн-конференції на ForUm’е. За її словами, при такому результаті виборів «Мороз стане спікером, Тимошенко – прем’єр-міністром, Медведчук – тіньовим маніпулятором, а країна – у розрусі та хаосі».

Інна Богословська також припустила, що «якщо середній клас, що став головною силою буржуазно-демократичної “помаранчевої” революції, розчарований діями нової влади, опустить руки й програє вибори 2006 року, як у парламенті, так і в органи місцевого самоврядування, то в країні встановиться авторитарна, недемократична влада».

На думку Богословської, сьогодні в українському суспільстві з кожним днем у гіперболі росте запит на ту політичну силу, що не буде ні сьогоднішньою владою, ні сьогоднішньою опозицією. Під час президентських виборів мільйони українців, голосуючи за Ющенко – голосували проти Януковича й навпаки. Сьогодні ці мільйони чекають нових осіб і нових ідей». Інна Богословська впевнена, що сформований в 2006 році парламент буде представлений «не тільки сьогоднішніми монстрами влади й опозиції, але й декількома новими політичними рухами, що представляють інтереси різних соціальних груп».