Інна Богословська поставила б Кабінету Міністрів «двійку»

19.08.2005

Результатом непрофесійних дій уряду України може стати паливно-енергетична криза, а також вибух грошово-кредитних параметрів у країні. Про це заявила екс-голова Держкомпідприємництва України й лідер руху «Віче України» Інна Богословська під час онлайн-конференції на ForUm’е. За словами Богословської, головним винуватцем сформованої економічної ситуації є прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Відповідаючи на запитання, як вона ставиться до українського прем’єра, Інна Богословська відзначила: «До Тимошенко, як до жінки я ставлюся з інтересом, тому що вона демонструє зовсім відмінну від моєї модель жіночої поведінки. Вона намагається грати на чоловічому полі за чоловічими правилами, але з яскраво вираженою подачею жіночою сексуальності та з бабським єзуїтством».

«До Тимошенко, як до представника “необільшовизма” і соціалістичної олігархії я ставлюся погано. Я вважаю її діяльність на посаді прем’єр-міністра руйнівною для країни та дуже шкідливою для сердець людей. Головний її гріх – це постійна брехня».

«До Тимошенко, як до політика я ставлюся професійно. Якщо забути про аморальність і особистий корисливий інтерес, технологічно вона поводиться, як професійний політикан: брехня, подвійні стандарти, маніпуляція громадською думкою, популістські й нереальні гасла й, звичайно, – щоденні прес-конференції, на які можна спізнюватися на кілька годин. Не кожний оволодіє такою віртуозною тактикою».

Відповідаючи на запитання, яку оцінку по 5-бальній шкалі вона поставила б нинішньому Кабінету Міністрів, Інна Богословська сказала: «Двійку».