Інна Богословська: „Не варто сподіватися, що крупний капітал або капіталісти-бюрократи будуть обстоювати інтереси малого бізнесу”

17.06.2005

Підчас Інтернет-чату на сторінці агенції RUpor бізнесмен та політик Інна Богословська відповіла на запитання, що відверто непокоять сьогодні представників українського бізнес-середовища.

На запитання про майбутню долю спрощеної системи оподаткування і підписання відповідного закону президентом Інна Богословська відповіла наступне:

„На превеликий жаль можу сповістити, що президент до цього часу закон не підписав, скоріш за все, піддавшись брехливим запевненням економічного блоку уряду, нібито в разі підписання бюджет втратить мільярд гривень”.

Інна Богословська впевнена, що таких втрат не буде „тому, що й таких доходів не могло бути, оскільки „спрощенці” масово пішли у тінь”.

„Немає поки що і вето президента. Я  впевнена, що сьогодні підприємці повинні активізувати власний тиск, щоб президент розібрався і підписав закон”, – вважає лідер „Віче України”.   

Також відвідувачі чату цікавилися, яким чином „може наша країна сприяти малому бізнесу, а не тиснути на нього”.

Богословська впевнена, що ключем до процвітання малого бізнесу є його активна позиція. На обґрунтування такої думки лідер „Віче України” сказала:

„Для того щоб це стало реальним, малий бізнес має виповзти „з-під плінтусу”,   розпрямити спину і усвідомити себе одним з годувальників країни. А отже – активно формувати дієві справжні громадські організації, профспілки, консолідовано висувати кандидатів до місцевих органів влади і навіть до Верховної Ради. І не сподіватися, що крупний капітал або капіталісти-бюрократи будуть обстоювати інтереси малого бізнесу. Тільки активна самостійна позиція – запорука дотримання прав малого бізнесу”.

„А ще – моя особиста позиція і позиція у Плані Розвитку Країни: держава взагалі має убрати свої „мозолисті руки” від малого бізнесу. Прості податки і податкова перевірка раз на п’ять років”, – підсумувала Інна Богословська.