Донецьк спростовує стереотипи

23.05.2005

«Донецьк спростовує сформовані стереотипи про нетерпіння до іншого політичного табору й вузької замкнутості донетчан на проблемах винятково свого регіону», – стверджують ініціатори громадської організації «Віче України».

У п’ятницю в Донецьку пройшло підсумкове регіональне віче по обговоренню Плану Розвитку Країни – стратегічного документа, вперше самостійно розробленого громадянами, без участі держави. Він розрахований на 20 років і включає комплексну програму реформ, які повинні перетворити Україну в країну миру та соціальної гармонії.

У ході обговорення планів зовнішньоекономічної політики країни учасники донецького віче прийшли до висновку, що Україні необхідно переглянути свої плани про вступ у Європейський Союз. «Безумовно, інтеграційні процеси з ЄС повинні бути, але без перспективи членства», – впевнений ініціатор громадського руху «Віче України» Інна Богословська. Після конструктивної багатогодинної  дискусії аудиторія погодилася з цим твердженням.

Слідом за Донецьком свою підтримку Плану Розвитку Країни висловила Одеса. На цьому тижні регіональні віче пройдуть 25 травня в Дніпропетровську, а 28 – в Івано-Франківську.