Мешканці Нікополя запросили у “Віче України” план розвитку їх міста

15.04.2005

14 квітня лідер громадського руху “Віче України” Інна Богословська представила План Розвитку Країни Нікополю.

Ознайомивши студентів Нікопольського економічного університету й Одеської юридичної академії з документом, Інна Богословська обговорила з ними найбільш важливі положення Плану. Окрім ідеї “Україна – це я!” та принципу активного нейтралітету, які традиційно користуються найбільшою популярністю серед студентів, учасники зустрічі торкнулися також юридичних аспектів Плану Розвитку Країни.

Протягом обговорення представленого документу нікопольські студенти запропонували реалізувати План Розвитку Країни у них у місті. Причому втілювати у життя положення документу необхідно, користуючись прикладом якості життя якого-небудь європейського міста. Наприклад, Неаполя або Мілана. Для цього студенти запропонували створити експертну групу, яка змогла б спроектувати європейську модель розвитку на нікопольський ґрунт.

Ідея розвитку Нікополя як одного із міст Країни Миру та Соціальної Гармонії обговорювалася також на прес-конференції, яка зібрала не тільки журналістів, але й представників місцевих органів влади, бізнесменів, регіональних керівників та викладачів вузів.

Після представлення їм стратегічного документу, розробленого рухом “Віче України”, учасники зустрічі не тільки погодилися з положеннями Плану Розвитку Країни, але й запропонували активно включитися у роботу з реалізації їх у Нікополі.