В Одесі на круглому столі обговорювалося питання проведення адміністративно-територіальної реформи в Україні

13.04.2005

12 квітня з ініціативи «Віче України» в Одеському регіональному інституті державного управління пройшов круглий стіл на тему «Територіальна організація влади в Україні: проблема наближення до європейським стандартам».

Участь в обговоренні взяли представники Національної академії державного управління при Президентові України, Національного інституту стратегічних досліджень, Одеської національної юридичної академії, Донецького національного технічного університету, Одеської обласної державної адміністрації, аналітичних центрів Києва, Львова, Харкова, депутати та службовці органів місцевого самоврядування. Ключова тема дискусії –   можливість та необхідність проведення адміністративно-територіальної реформи в Україні.

За підсумками дискусії учасниками були підготовлені рекомендації з концептуальних основ та механізмів перетворень адміністративно-територіального устрою України. Робота над проектом концепції адміністративно-територіальної реформи націлена на створення інструментів для реалізації стратегічного Плану Розвитку Країни, розробку якого веде «Віче України».