Інна Богословська зустрілася у прямому ефірі ICTV з міністром праці і соціальної політики України В

05.04.2005

3 квітня у прямому ефірі програми «Докладно із Дмитром Кисельовим» (ICTV) лідер громадського руху «Віче України» Інна Богословська зустрілася з міністром праці і соціальної політики України В’ячеславом Кириленко. Темою їхньої розмови став підписаний Віктором Ющенко державний бюджет на 2005 рік, що, за словами Інни Богословської, є «бюджетом національного страждання» і однозначно негативно відіб’ється на вітчизняному бізнесі. Як і у своєму відкритому листі Президентові України, Інна Богословська цього разу підкреслила, що бюджетні зміни майже в 90 законів були розроблені й прийняті без попереднього обговорення з підприємцями й відповідними експертизами.

Відповідаючи на довід В’ячеслава Кириленко щодо того, що прийнятий бюджет істотно підняв розмір пенсій, мінімальної зарплати та інших виплат, Інна Богословська відповіла, що ці соціальні надбавки будуть маловідчутними для українського населення в умовах викликаної таким соціальним бюджетом інфляції. На думку лідера «Віче України», підписуючи остаточний варіант бюджетного закону, Віктор Ющенко підписався під “сваволею та економічним хаосом, ростом цін і зубожінням населення, під знищенням “спрощенців”, під відходом у тінь легальних виробництв та втечею капіталів з України”. Інна Богословська заявила, що президент України Віктор Ющенко підписав катастрофічний для українського бізнесу бюджет тільки по одній причині – він не встиг ознайомитися з усіма його нюансами належною мірою. Що стосується причин прийняття такого бюджету депутатами, на думку Інни Богословської, мабуть, що в бюджетних статтях розкидані своєрідні «хабарі» народним депутатам, які й змусили їх проголосувати за запропонований Кабміном документ.

Протягом розмови Інни Богословської й В’ячеслава Кириленко було проведене інтерактивне опитування щодо того, хто з опонентів здається глядачам більш переконливим. По закінченню програми були зафіксовані такі результати: Інна Богословська – 6430 дзвінків, В’ячеслав Кириленко – 3879 дзвінків.