У ході обговорення Плану Розвитку Країни Дніпропетровськ торкнувся бюджету-2005

02.04.2005

31 березня Дніпропетровськ вдруге обговорив представлений йому 3 березня лідерами «Віче України» План Розвитку Країни.

Інна Богословська в ранковому ефірі передачі «Новий день» ознайомила жителів Дніпропетровська з основними положеннями документа, чим викликала численні дзвінки від бажаючих узяти участь у заходах, присвячених обговоренню Плану.

Як і раніше, у день візиту розробників Плану Розвитку Країни в Дніпропетровськ, Інна Богословська і відомий політолог Вадим Карасьов зустрілися зі студентами вузів – Відкритого міжнародного університету «Україна» та Дніпропетровського національного університету. Незважаючи на те, що з часу попередньої зустрічі хлопці вже ретельно ознайомилися з Планом Розвитку Країни та обговорили його між собою, нинішня дискусія вийшла не менш активною. Торкнувшись положення  «Україна – це я!» і принципу національного економічного егоїзму, учасники обговорення поговорили також про адміністративно-територіальну реформу і роль Дніпропетровська як фінансового центра в створенні Країни світу та соціальної гармонії.

Обговорення Плану Розвитку Країни на круглих столах, учасниками яких стали представники бізнес-структур Дніпропетровська, перейшло в активну дискусію щодо прийнятого бюджету-2005, а також відкритого листа Інни Богословської Президенту України. Крім того, на другому круглому столі відбулася презентація нової книги Вадима Карасьова «Думка зі швидкістю революції».

Презентація цього твору відбулася також на прес-конференції в Дніпропетровському прес-клубі реформ. Представники близько 40 міських і регіональних ЗМІ обговорили не тільки положення Плану Розвитку Країни, але і протиріччя прийнятих змін до бюджету.