Біла Церква зацікавилася питанням адміністративно-територіальної реформи

23.03.2005

22 березня до міст, що вже обговорили План Розвитку Країни, розроблений учасниками громадського руху «Віче України», приєдналася Біла Церква.

Обговорюючи представлений документ на прес-конференції, що відбулася за участю лідера руху Інною Богословською, представники мас-медіа більше за все зацікавилися адміністративно-територіальною реформою як одним із інструментів реалізації Плану Розвитку Країни. Підкреслюючи важливість цього положення, Інна Богословська відзначила, що «адмінреформа для України сьогодні є одним із ключових питань, яке вкрай необхідно вирішити».

Представляючи План Розвитку Країни студентам і викладачам Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», Інна Богословська торкнулася питань як української, так і світової економіки. Апелюючи до того, що «ідеї сьогодні стають головними, а гроші вторинними», лідер громадського руху підкреслила, що сьогодні  Україні, в якій тільки-но народилася дійсна нація, потрібна національна ідея. Як таку ідею План Розвитку Країни пропонує концепцію «Україна – це я!». У ході зустрічі учасники обговорення запропонованого Плану торкнулися також насущної проблеми сучасної освіти, дійшовши висновку, що положення документа, які стосуються нових методик навчання, сьогодні досить актуальні.

Питання української освіти та просвітництва обговорювалося також на круглому столі, учасниками якого стали не тільки представники освіти, але й бізнесмени і громадські діячі. У ході дискусії особливий інтерес викликало питання активного нейтралітету нашої країни. За словами Інни Богословської, «статус позаблокової держави як ні що інше відповідає нашим національним інтересам», і саме цього принципу Україні необхідно дотримувати в зовнішньополітичних і зовнішньоекономічних відносинах.