Чернівці підтримали ідею створення країни миру та соціальної гармонії

19.03.2005

17 березня обговорення Плану Розвитку Країни, запропонованого громадським рухом “Віче України”, відбулося в Чернівцях. Лідер громадського руху Інна Богословська розпочала представлення документа із зустрічі зі студентами міста. Як і завжди, найбільшу зацікавленість молоді викликала ідея “Україна – це я!” та принцип активного нейтралітету в геополітиці. Стосовно останнього точки зору студентів розділилися. Одні наполягали на необхідності орієнтації нашої країни до Європейського Союзу, інші апелювали до знання ЄС на власному досвіді, а тому запевняли своїх опонентів у тому, що “активний нейтралітет – це оптимальний геополітичний напрямок України у найближчому майбутньому”. Головне, із чим погодилися усі студенти, – це точність та актуальність поставленої в Плані Розвитку Країни мети – країни миру та соціальної гармонії.

Зустріч із журналістами Чернівців пройшла більш ніж активно. Поряд із запитаннями, які безпосередньо стосуються представленого Інною Богословською документа, представники мас-медіа (а їх було більше 30) також розпитували лідера “Віче України” про актуальні проблеми української політики та економіки. Обговорюючи механізми реалізації Плану, журналісти поцікавилися, наскільки теперішня влада ознайомлена із цим документом. За словами Інни Богословської, “План Розвитку Країни вже “ходить” Кабміном, однак у українського уряду немає часу його переглянути”.  По закінченні зустрічі журналісти запропонували додати до Плану Розвитку Країни положення, яке стосується представництва національних меншин у вітчизняному парламенті.

Результатом круглого столу, який був цього дня останнім місцем обговорення Плану Розвитку Країни у Чернівцях, стало рішення обговорити окремі положення документа більш детально і після цього ще раз зустрітися з його розробниками з метою внести регіональні доповнення.