В Одесі розпочався другий цикл зустрічей, присвячених обговоренню Плану Розвитку Країни

12.03.2005

11 березня в Одесі розпочався другий цикл зустрічей, присвячених обговоренню Плану Розвитку Країни, запропонованого громадським рухом «Віче України». За традицією, перша зустріч у місті відбулася зі студентами одного з одеських вузів. Обговорюючи План, представлений учасником руху «Віче України» Іриною Горіною, студенти із зацікавленістю поставилися до принципу активного нейтралітету в геополітиці країни, а також до національної ідеї «Україна – це я!». По закінченню зустрічі одеські студенти запропонували включитися у роботу з реалізації Плану Розвитку Країни.

Більш детально обговорення Плану Розвитку Країни відбулося під час круглого столу, на якому Ірина Горіна зустрілася з економістами, а також з представниками різних сфер бізнесу. У центрі бесіди була представлена в Плані нова філософія бізнесу.

Згідно з документом, розробленим всеукраїнським рухом «Віче України», головною метою в бізнесі окрім отримання прибутку повинні стати конкурентоспроможність, моральність, новизна та креативність продукту, що виробляється. Окрім того, відповідно до нової філософії бізнесу, підприємництво та соціальна сфера повинні розглядатися в єдності, як неподільні частини економіки. Тільки у цьому випадку бізнес буде головним чинником прогресу та визнаним у суспільстві авторитетом.

Одеські підприємці підтримали ідею соціальної відповідальності бізнесу, підкресливши, що «ініціатива впровадження нової філософії бізнесу має іти не тільки від громадських організацій та підприємництва, але й від влади».
Під час обговорення Плану Розвитку Країни підприємці торкнулися низки актуальних питань, а також внесли свої пропозиції щодо реформ у банківській сфері, оподаткування, інвестицій та фінансів.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Ирина Горіна підкреслила, що, «розглядаючи в режимі он-лайн конкретні пропозиції, учасникам «Віче України» потрібно відразу ж їх відпрацьовувати, аби в результаті врахувати доповнення до Плану зі всіх регіонів України».