Вінниця згодна, що країна повинна розвиватися планово

10.03.2005

9 березня до всеукраїнського процесу обговорення Плану Розвитку Країни включилася Вінниця. Представлення Плану лідери руху «Віче України» Інна Богословська та Інна Новак розпочали в обласному прес-клубі реформ, де вони зустрілися з місцевими журналістами. Особливу зацікавленість у представників мас-медіа викликав економічний блок документу.

На зустрічі зі студентами та викладачами Вінницького фінансово-економічного університету більше обговорювалася закладена в представленому лідерами «Віче України» Плані тріада «освіта, культура, інформація». Учасники дискусії визнали, що вітчизняна система освіти потребує кардинальних змін, а «це знову підтверджує життєвість закладених у Плані Розвитку Країни принципів».

Наступним вузом, який відвідали Інна Богословська та Інна Новак, став Вінницький інститут МАУП, де протягом двох годин студенти не тільки ознайомилися з новим образом майбутнього України, але й детально заглибилися в одне з положень документу, яке стосується нейтрального статусу нашої держави.

Згідно з Планом Розвитку Країни, головним принципом української геополітики повинен стати активний нейтралітет, який дозволить Україні отримати статус стабільної країни з вискою якістю спокійного життя. За словами Інни Богословської, «тільки завдяки дотриманню цього принципу наша держава зможе отримати у світі чітке, проявлене та визнане місце країни-миротворця».

Після цих зустрічей у концертному залі «Плеяда» відбувся круглий стіл, присвячений обговоренню Плану Розвитку Країни. Незважаючи на те, що деякі присутні були не зовсім згодні з окремими положеннями запропонованого документу, абсолютно всі зійшлися на думці, що для уникнення складнощів, які виникають під час змін у виконавчій владі, країна повинна розвиватися планово.