Дніпропетровськ пропонує свої доповнення до Плану Розвитку Країни

03.03.2005

3 березня Дніпропетровськ приєднався до всеукраїнського обговорення Плану Розвитку Країни. За традицією, в першу чергу, лідер громадського руху «Віче України» Інна Богословська зустрілася зі студентами. Приблизно150 студентів Дніпропетровської національної гірничої академії ознайомилися з Планом Розвитку Країни і взяли активну участь у його обговоренні. Найбільшу увагу студентів привернуло положення Плану, що стосується просвітництва і реформування освіти. Інна Богословська порекомендувала студентами активно займатися самоосвітою та самостановленням.

В Академії Інна Богословська також відвідала лінгвістичні центри, музей гірських порід, а також зустрілася та поспілкувалася з ректором вузу.

Після відвідуванння Академії лідер громадського руху «Віче України» взяла участь у записі телевізійної програми «Політик з людським обличчям».

Увечері відбувся круглий стіл, на якому були присутні представники освіти та студентства, практикуючі юристи і державні службовці, бізнесмени та громадські діячі. Серед присутніх були як люди, достатньо добре знайомі з Планом Розвитку Країни, так і люди, для яких цей План став відкриттям.

Презентуючи План Розвитку Країни, Інна Богословська підкреслила: «Нам зараз не потрібна сильна держава, нам зараз потрібне сильне суспільство і держава-гувернер, яка буде обслуговувати інтереси народу. І тут велику роль відіграють інструменти, передбачені Планом Розвитку Країни».

Одним із інструментів, який найбільше зацікавив всіх присутніх, стало обговорення необхідності проведення судової реформи.

Бізнесмени звернули увагу на регіональну специфіку ведення бізнесу в Дніпропетровську, що особливо важливо, оскільки План Розвитку Країни не містить у собі регіональних протиріч і покликаний стати єдиним для всієї України. Представники Дніпропетровська запропонували створити спеціальну експертну групу, яка розробить доповнення до Плану Розвитку Країни, які стосуються української землі та її надр. Саме ця тема повинна стати головною для наступного круглого столу, що відбудеться у Дніпропетровську найближчим часом.

4 березня в обговорення Плану Розвитку Країни включиться Харків.