Одеса пропонує розробити геоінформаційну модель регіонів України у рамках Плану Розвитку Країни

26.02.2005

25 лютого всеукраїнське обговорення Плану Розвитку Країни перемістилося на Південь України – до Одеси. В першу чергу, Інна Богословська, лідер громадської організації «Віче України» зустрілася зі студентами Одеського регіонального інституту Академії державного управління при Президентові України. 1,5 години Інна Богословська та близько 100 студентів обговорювали тенденції та перспективи зовнішньоекономічного та зовнішньополітичного руху України. План Розвитку Країни передбачає активний нейтралітет у геополітиці та національний економічний егоїзм у геоекономіці, який покликаний декларувати українські інтереси у всьому світі. Спікер “Віче України” Інна Богословська наголосила на необхідності появи в Україні “відкритої всепроникаючої економіки при прагматичному захисті внутрішнього ринку від недобросовісної конкуренції, неякісних товарів та послуг, генетично змінених продуктів харчування”.

Після зустрічі зі студентами Інна Богословська провела спеціалізований круглий стіл з експертною групою, яка працює над створенням концепції адміністративно-територіального реформування України. У ході круглого столу експертна група презентувала геоінформаційну модель деяких регіонів України. Інна Богословська та експерти обсудили дану модель та намітили плани подальших досліджень.

Ближче до вечора Інна Богословська зустрілася з представниками інтелектуальної еліти Одеси – бізнесменами, викладачами вузів, державними службовцями, депутатами Одеської міської ради. З ними лідер громадської організації «Віче України» зустрічалася не вперше, тому всі, хто зібрався на круглий стіл, були вже достатньо добре знайомі з Планом Розвитку Країни. Головне питання, яке обговорювали всі, хто зібрався, – «Яким чином громадський рух може стати рушієм впливу на владу?».

Інна Богословська і представники одеської еліти дійшли висновку про необхідність обговорити механізми втілення у життя Плану Розвитку Країни. Обговорення інструментів Плану Розвитку Країни покликано стати темою наступного круглого столу, що відбудеться в Одесі вже найближчим часом.

1 березня План Розвитку Країни буде обговорюватися у Запоріжжі.