Львів обговорив План Розвитку Країни

24.02.2005

Другим містом Західної України, який обговорив План Розвитку Країни, став Львів. У середу, 23 лютого, лідери громадського руху “Віче України” Інна Богословська та Ігор Дідковський зустрілися зі студентами Львівської комерційної академії, презентували їм План Розвитку Країни і обмінялися думками стосовно подальшого розвитку України. Головною темою для обговорення стала національна ідея як одна з найбільш актуальних проблем Західної України. Ігор Дідковський підкреслив, що основна проблема національної ідеї як такої сьогодні пов’язана, в першу чергу, із втратою духовності: «Розруха не в політиках і не в економістах, і не в правителях, які по всьому світу не розуміють, чого у них нічого не виходить, чого вони латають дири то в економіці, то в політиці, того що вони втратили те, що робить нас людьми: ду-хов-ність!»

Після зустрічі зі студентами спікери «Віче України» протягом години відповідали на запитання читачів «Агрумент-газети», а також відповіли на запитання журналістів на прес-конференції в газеті «Високий Замок».

У ході візиту до Львова Інна Богословська та Ігор Дідковський, головні ініціатори та розробники Плану Розвитку Країни, провели тригодинний круглий стіл із представниками бізнесу, освіти, громадських організацій.

Головним приводом для дискусій знову стала національна ідея. Згідно із Планом Розвитку Країни, головним принципом української національної ідеї повинна стати теза «Україна – це я!», яка передбачає об’єднання етнічного патріотизму Заходу України з промисловим патріотизмом Сходу, переплетення культур та характерів, змішення кровей та релігій і формування тіла та духу України на очах самих українців. Втіленням національної ідеї, згідно з Планом, повинна стати Філософія Примирення як основа соціального миру, а також духовність, внутрішній світ та тепло як система цінностей та світогляду.

Інна Богословська підкреслила: «Нам потрібно будувати цей План, реалізовувати, втілювати для того, щоб жити в багатій, достойній, ситій, але при цьому духовній та вільній країні».

Далі обговорення Плану Розвитку Країни переміщується на Південь України. У п’ятницю, 25 лютого, План Розвитку Країни буде обговорюватися в Одесі.