Миколаїв обговорює План Розвитку Країни

18.02.2005

18 лютого в Миколаєві лідер громадської організації «Віче України» Інна Богословська  обговорила План Розвитку Країни з миколаєвськими бізнесменами. З ними була проведена спеціальна зустріч, після якої відбувся круглий стіл. Миколаїв став третім містом України, яке приєдналося до всеукраїнського обговорення стратегічного Плану Розвитку Країни.

На зустрічі із бізнесменами Інна Богословська підкреслила, що План Розвитку Країни, який був розроблений громадською організацією «Віче України», передбачає нову філософію бізнесу з новою системою мотивації, новою системою інформування та новим підходом до бізнесу.

Згідно з новою філософією, головною ціллю у бізнесі, окрім отримання прибутку, повинна стати конкурентоздатність, моральність, новизна, креативність нового продукту. Бизнес, у свою чергу, призначений стати головним фактором прогресу та визнаним у суспільстві авторитетом. План Розвитку Країни містить у собі державну стратегію розвитку бізнесу у всіх напрямках: великий бізнес та транснаціональні компанії, середній, малий та малозабезпечений бізнес.

Інна Богословська підкреслила, що нова філософія бізнесу можлива лише в умовах нової правової держави: «Зараз в Україні будується нова держава, де право людини ширше за закон».

22 лютого План Розвитку Країни буде обговорюватися в Івано-Франковську, 23 лютого – у Львові.