Херсон приєднався до Всеукраїнського обговорення Плану Розвитку Країни

18.02.2005

Протягом двох днів 17 та 18 лютого в Херсоні обговорювався План Розвитку Країни, розроблений громадською організацією “Віче України”.

В обговоренні взяла участь одна з лідерів громадського руху «Віче України» Інна Богословська , яка протягом двох днів зустрічалася з представниками бізнесу, лідерами суспільних організацій, а також зустрілася зі студентами факультету міжнародно-економічних відносин Херсонського національного технічного університету. Особливу увагу Інна Богословська приділила питанням геополітики, геоекономіки та національній ідеї. Інна Богословська підкреслила, що, не дивлячись на велику кількість пропозицій роботі у владі, вона вбачає більше користі в роботі та спілкуванні з людьми: «Нам потрібно самим малювати картину майбутнього, самим розуміти, чого ми бажаємо у духовому, соціальному та економічному житті, як ми хочемо позиціонувати країну. Саме країну. А не державу, тому що нам потрібно відвикати від тоталітарної моделі, коли хтось десь називається владою».

Одна з головних ідей Плану Розвитку Країни – ідея національного самовизначення, заснованого на принципах  економічного егоїзму, активного нейтралітету крізь призму усвідомлення того,  що “Україна – це я!”. Головна ціль Плану Розвитку Країни – перетрансформація України у країну миру та соціальної гармонії.

18 лютого обговорення Плану Розвитку Країни відбулося також в Миколаєві.

Наступні зустрічі відбудуться в Івано-Франківську – 22 лютого, у Львові – 23 лютого.