16 лютого у Полтаві розпочалося всеукраїнське обговорення Плану Розвитку Країни

17.02.2005

16 лютого виповнилося 2 роки з моменту заснування громадської організації «Віче України». І саме в цей день розпочалося всеукраїнське обговорення Плану Розвитку Країни, який два роки готувала ця громадська організація. Не випадково першим містом, в якому відбулося обговорення стратегічного Плану Розвитку Країни, був вибраний історичний центр України – місто Полтава.

Представники громадської організації «Віче України» Інна Богословська та Ігор Дідковський відвідали Полтавський краєзнавчий музей, музей-садибу Івана Котляревського. Зустрілися зі студентами Полтавського педагогічного університету та з полтавськими підприємцями.

Особливе враження обговорення Плану Розвитку Країни справило на студентів Полтавського педагогічного університету. Двогодинна зустріч зі студентами поступово перейшла у неформальне спілкування з представниками «Віче України» і закінчилася роздачею автографів.

Аліна, студентка першого курсу Полтавського педагогічного університету:

–         Иногда кажется, что люди, которых видишь по телевизору, они очень далеко, и они совсем не думают о нас, но после такого вот заседания я поняла, что в этой стране можно что-то делать, даже если ты маленький человечек.

Відповідаючи на питання, чи немає у представників «Віче України» побоювань, що План Розвитку Країни можуть переплутати з програмою діяльності уряду, один з організаторів обговорення Плану Розвитку Країни Ігор Дідковський зазначив, що План важко переплутати з тим, чого насправді не існує:  «Є така стара українська приказка: «Якщо робиш – бійся, якщо боїшся – не роби!»

  Нагадаємо, План Розвитку Країни – перший стратегічний план, що був ініційований не владою, а суспільством. План розрахований на 20 років та передбачає розвиток України в усіх сферах.

Обговорення Плану Розвитку Країни проходитиме протягом 3 місяців, в обговоренні планується задіяти всі регіони України. 17 та 18 лютого обговорення відбудеться в Херсоні, 18 лютого до обговорення приєднається Миколаїв.