ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ВІЧЕ ПРЕДСТАВЛЯЄ ПЛАН РОЗВИТКУ КРАЇНИ

13.12.2004

Всеукраїнська громадська організація «Віче України» збирає в Києві Всеукраїнське Віче, на якому буде представлений План Розвитку Країни. За словами ініціатора заходу Інни Богословської, це перший в Україні суспільно-політичний проект, ініційований не владою, а суспільством.

Нинішня політична ситуація може розв’язатися тільки завдяки проектуванню майбутнього шляхом створення докладного Плану Розвитку країни, впевнені організатори зборів. Пропонована програма розвитку включає стратегічний погляд на адміністративно-територіальний устрій України, систему управління державою, пріоритети в розвитку суспільства, геополітики, економіки, освіти та культури. План Розвитку Країни, за словами Інни Богословської, повинен стати консолідуючим початком для українського народу, розколотого в результаті листопадової демократичної революції, і обов’язковою програмою дій для новообраної влади, яка до цього не змогла запропонувати свою стратегію розвитку України. Тільки завдяки впровадженню представленого Плану Розвитку Країни через 10 років Україна зможе позиціюватися як незалежна цивілізована європейська держава, гідна до вступу в Євросоюз, впевнена Інна Богословська.

Всеукраїнське Віче стане новим для України форматом загальнонаціонального обговорення майбутнього країни, оскільки учасники зборів представляють не тільки абсолютно різні сфери діяльності, але й ментально протилежні регіони держави. Саме тому даний захід стане першим досвідом у незалежній Україні «квінтесенції суспільної ініціативи», переконана Інна Богословська.

Більш детальна інформація на сайті www.viche.org.ua