Інна Богословська взяла участь у круглому столі лідерів політичних партій

26.11.2004

Сьогодні у Верховній Раді України відбувся круглий стіл лідерів політичних партій, організований лідером Соціалістичної партії України Олександром Морозом. Мета круглого столу: обговорення політичної ситуації в країні після другого туру виборів Президента України та вироблення спільних дій для захисту демократії та інтересів громадян.

У роботі круглого столу взяли участь лідер Конституційно-демократичної партії Інна Богословська, лідер партії “Єдність” Олександр Омельченко, лідер Партії зелених Віталій Кононов, лідер СДПУ Юрій Буздуган, лідер ЛДПУ Ігор Душин та інших.

На думку Інни Богословської від Президента потрібно вимагати звільнення людей причетних до фальсифікацій президентських виборів у другому турі. 
Лідери політичних партій повинні звернутися до Леоніда Кучми та вимагати відставки голови Адміністрації Президента України Віктора Медведчука, генпрокурора Геннадія Васильєва, міністра внутрішніх справ Миколи Білоконя, а також голови Центральної Виборчої Комісії Сергія Ківалова.

Також лідер Конституційно-демократичної партії Інна Богословська вважає, що необхідно подати позови до суду проти вищезгаданих осіб, «щоб підштовхнути цей процес».