Клоун-мім-театр “Лицедеи” в “Клубі “РодДом”

22.10.2004

23 жовтня «Клуб «РодДом» буде наповнений чудодійними ліками, що викликають прилив сил і спрагу до активної діяльності. Цей потужний потік енергії внесе в клуб клоун-мім-театр «Лицедеи» – перший в Росії театр, що працює в жанрі клоунади.

У 1968 році В’ячеславом Полуніним у Ленінграді був створений клоун-мім-театр «Лицедеи». Неодноразово «Лицедеи» виступали на урядових концертах у Кремлі та Таврійському палаці в Санкт-Петербурзі. Крім Росії та країн СНД, трупа гастролювала в США, Колумбії, Бразилії, Гонконгу, Китаї, В’єтнамі, Німеччині, Франції та багатьох інших країнах. Це не цирк, у звичному його розумінні, а театр на стику клоунади і естради. Сміх та сльози, радість та плач, зло і добро мистецьки зображені на сцені театром «Лицедеи» за допомогою пластики, міміки та музики. Ці прості почуття та істини близькі і зрозумілі в будь-де на земній кулі.

Отже, тільки 23 жовтня і тільки в «Клубі «РодДом» пройде виступ клоун-мім-театру «Лицедеи», що входить за світовими театральними рейтингами до найкращих театрів, що працюють у жанрі театральної клоунади.

Отже, тільки 23 жовтня і тільки в «Клубі «РодДом» пройде виступ клоун-мім-театру «Лицедеи», що подарує Вам незабутнє щастя повернутися у дитинство, де все просто і без обману.