“Клуб “РодДом” відзначив своє п`ятиріччя

22.09.2004

17 вересня в Харкові “Клуб “РодДом” відсвяткував свій п’ятирічний ювілей. Як завжди у незвичайному форматі клуб приймав гостей та дарував подарунки. Більше 250 гостей насолоджувалися виступом постійного та улюбленого гостя клубу, саксофоніста номер один у СНД, Ігоря Бутмана. Ігор Бутман дав свій п’ятий концерт на сцені клубу.

А починалося все у вересні 1999 року. На відкритті “Клубу “РодДом” Ігор Бутман виступав разом з альтистом Юрієм Башметом і його оркестром «Солісти Москви». Всього через три місяці І. Бутман знову в “РодДомі” із програмою “І все це – джаз” у компанії Сергія Мазаєва та Тетяни Конькової. Пізніше, у листопаді 2000 року харківська публіка стоячи приймала спільний проект Бутмана та режисера і актора Михайла Козакова «П’єса для Голосу та Саксофону «Йосип Бродський». На новорічному вечорі 2001 року у клубі відбувся концерт біг-бенда “All stars” Ігоря Бутмана з українським виконавцем Олегом Скрипкою. 

Ігор Бутман став першим російським джазовим музикантом, чий альбом «Prophecy» вийшов на великому лейблі Universal Music. Він також є арт-директором джазового клубу «Le Club», який американський журнал «Down Beat» включив у число ста кращих джазових клубів світу.

Квартет Ігоря Бутмана є кращим джазовим колективом, «торговельною маркою» російського джазу.  Його виступи на фестивалях у Німеччині, Франції, Італії, Фінляндії, Болгарії й Туреччині є підтвердженням тому. Він також гастролював в Ізраїлі та Америці, де виступав у найкращих джазових клубах – Birdland, Smoke і Regattabar. Бутман грав у творчому тандемі з такими світовими зірками як Рэй Чарльз, Джордж Бенсон, Ел Джеро.

Не претендуючи на елітарність, “Клуб “Роддом” має всі підстави називатися елітним. Під елітністю мається на увазі високий рівень свідомості людей, що беруть участь у житті Клубу, успішно вирішують завдання на рівні створення прецедентів високої якості життя, а не виживання.

Інна Богословська та дизайнер Юрій Ринтовт із любов’ю та натхненням відновили не тільки стіни та дах будинку по вул. Конторська, але й Дух. Вже п’ять років зал клубу щомісяця зустрічає “рідних”. Концерти та конференції, дискусії та круглі столи створювали, і будуть створювати атмосферу душевного та інтелектуального єднання людей, здатних співпереживати, мислити та творити. Гостями клубу були такі всесвітньо відомі виконавці та видатні особистості, як: Ю. Башмет, В. Співаков, Cesaria Evora, Al Di Meola, Kenny Garrett, Omara Portuondo, Billy Cobham, М. Жванецький, В. Скрипка, А. Пономарьов, Є. Гришковець, М. Козаков.

Про клуб говорять і пишуть, до клубу приходять у гості, кількість членів клубу щомісяця зростає.