Фестиваль “Джаз Коктебель ’04”

15.07.2004

Фонд «Віче України» є партнером фестивалю «Джаз Коктебель’04», що відбудеться у Коктебелі 15-18 липня на площі біля будинку Максиміліана Волошина. Фонд «Віче України» вже другий рік поспіль бере участь у програмі фестивалю.

На фестивалі Ви зможете побачити безліч, як молодих віртуозів, так і визнаних майстрів джазу, відомих суспільних діячів, політиків, дипломатів, письменників, художників і просто щирих шанувальників зрозумілої всім мови — музики.

Програма фестивалю містить у собі не тільки вечора, наповнені музикою, але й безліч подій у денний час. Так, буде проведена екскурсія по меморіальному фонду Максиміліана Волошина, знайомство з «правилами виноробів» Коктебеля, морська прогулянка, а також театралізовані дійства на набережній Коктебеля.

17 липня в 15:00 в саду Дому-музею Максиміліана Волошина відбудеться дискусія на тему «Україна як арт-проект». Як прийнято на форматах «Віче України», у ній візьмуть участь представники просвітительської, культурної, бізнес-эліт України, посли іноземних держав, відомі політологи й політики.

Докладніше про фестиваль «Джаз Коктебель’04» на сайті www.jazz.koktebel.info