“Клуб “РодДом” і Motіon Trіo: незабутня емоція

19.04.2004

Зустріч з музикантами Motіon Trіo відбулася в “Клубі “РодДом” 16 квітня. Колектив акордеоністів представив програму “Священне пересічне”, а саме класичні здобутки, знайомі консерваторіям, авторські комбінації, звичні для концертних залів і ні з чим не зрівнянні композиції на межі різних стилів.

Яскраві емоції, натхнення і ексклюзивність музики захопили слухачів з перших акордів акордеонів. І. Богословська охарактеризувала Motіon Trіo як музикантів нової форми і змісту, творців синтезу. Поєднання різних стилів зачарувало аудиторію.

Представляючи гостей, президент проекту “Клуб “РодДом” Інна Богословська сказала: “Це люди, що відносяться до мистецтва і виконання як до насолоди, вони завжди виходять за рамки звичайного”.

Засновник Motіon Trіo і автор багатьох композицій Януш Войтарович і його колеги по акордеону Павло Баранек і Марцин Галажин народилися в Польщі 70-х. Вони грають разом з 1996 року, і так виходить, що всю дорогу роблять враження на межі шоку. Додаткова інформація на сайті гурту  http://www.motіon-trіo.art.pl.  Використано матеріали ХМГО “Клуб “РодДом”.