І. Богословська прочитала лекцію студентам ХГУ«НУА»

06.04.2004

І. Богословська виступила з лекцією з економіки перед студентами Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія». Перед початком лекції Інна Германівна нагадала студентам про важливість самого поняття «особистість», про необхідність розвитку індивідуальних навичок для самореалізації, для становлення лідера.

«Людина, що цілком розбудила свідомість у різних аспектах своєї природи, вважає себе насамперед особистістю», – сказала студентам І. Богословська. На думку Інни Германівни,  для становлення повноцінної особистості людина проходить три етапи:

  • усвідомлення себе як особистості, виявлення цілісності свого «я»;
  • інтегрування себе в загальне;
  • інтегрування своїх різних аспектів у єдине функціональне ціле, коли принципом діяльності стає внесок, а не нажива.

«Якщо ми хочемо прожити яскраво, варто пройти всі три етапи», – підкреслила І. Богословська. Основними цілями проведення лекції стали: визначення видів господарчих товариств і їхньої ефективності в різних економічних ситуаціях, вивчення економіки як проекту, позначення точок кризи і точок розвитку; виявлення властивих для України догм і стереотипів, визначення стандартів, пошук самостійного шляху в бізнесі.

Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія» заснований у 1991 році і має 4 рівень акредитації. У своїй роботі навчальний заклад використовує унікальну для України систему безперервної освіти з 3-х літнього віку. Також діє аспірантура і докторантура. Докладніше на сайті ХГУ «НУА» – http://www.nua.kharkov.ua.