І. Богословська приймала участь у зустрічі з Дж. Соросом

01.04.2004

Зустріч із Джорджем Соросом у рамках спеціального засідання наглядацької ради Міжнародного центру перспективних досліджень відбулася сьогодні в Києві. Співробітники Центру представили своє бачення політичної й економічної ситуації в Україні. У ході дискусії гості прокоментували аналітичні матеріали представлені МЦПД, виклали свій погляд на перспективи розвитку України і її інтеграції в ЄС.

Серед гостей зустрічі з засновником фонду «Відродження» Дж. Соросом були відомі політики, економісти, бізнесмени, а саме І. Богословська, О. Чалий, Л. Парцхаладзе, В. Пінчук.

«Україна, на великий жаль, це держава, що на даний момент розвивається дискретно. Розвиваються окремі структури, окремі системи і дуже мало комунікацій по горизонталі», – сказала Інна Германівна. Серед рекомендованих напрямків діяльності МЦПД й інших неурядових організацій І. Богословська назвала:

  • об’єднання аналітики навколо загального аналізу великих процесів;
  • кратне підвищення кваліфікації всіх учасників процесу за рахунок обміну досвідом;
  • порушення української тенденції «три козаки і чотири гетьмани».

Подякувавши учатникам зустрічі і побажавши успіхів, Сорос відзначив: «Найбільший ваш (Міжнародного центру. – Ред.) внесок – це освіта людей. Це те навчання, що ви надаєте людям, щоб вони краще працювали в сфері політичного і стратегічного аналізу». Текст виступу Дж. Сороса і І. Богословської найближчим часом буде розміщено в розділі «Коментарі».

Міжнародний центр перспективних досліджень був заснований у 1994 році з ініціативи Інституту відкритого суспільства (Open Society Institute). Метою діяльності цієї організації є впровадження в Україні концепції і процедур публічної політики. До складу наглядацької ради Центру входять відомі політики, економісти, суспільні діячі, серед яких Ю. Єхануров, І. Мітюков, С. Тігіпко, О. Чалий, В. Ющенко. Докладніше про МЦПД на сайті – http://www.icps.com.ua.