Всеукраїнський Бізнес-Форум відбувся в Києві

01.03.2004

Всеукраїнський Бізнес-Форум «Нова філософія бізнесу» пройшов 27-28 лютого в будинку «ЗовнішЕкспоБізнес». У роботі Форуму взяли участь ведучі топ-менеджери компаній, представники політики, бізнесу, освіти, громадських організацій і широко представленої студентської аудиторії. Усього в роботі Форуму взяли участь студенти 27 Вузів з 9 регіонів і представники 78 підприємств і організацій. Учасники Форуму взяли участь у конференції «Стратегії розвитку економіки і бізнесу в Україні», у круглих столах «Економіка і бізнес України: питання інтеграції, регіоналізації і партнерства» і «Економічна і бізнес-освіта в Україні: замовники, попит та пропозиція». Студенти взяли участь у студентській конференції «Стратегії розвитку економіки і бізнесу в Україні», відкрили яку І. Богословська, О. Чалий, І. Дідковський.

 

Кульмінацією Бізнес-Форуму стала лекція професора Стокгольмської школи бізнесу К’єлла А. Нордстрема «Нова філософія бізнесу». Це унікальна людина з могутньою енергетикою і імпресивним даром лектора, автор бестселерів «Бізнес у стилі фанк: капітал танцює під дудку таланту» і «Караоке капіталізм», консультант багатьох світових корпорацій.

 

«Безумовно, сучасне життя вимагає від кожного, хто хоче почати новий бізнес, досягти найбільшого результату в бізнесі, відбудувати нову країну – необхідно одне – необхідно бути унікальними. І не дарма ми привезли в Україну одного з кращих сучасних спікерів світу К’єлла Нордстрема, тому що філософія фанкі-бізнесу, або просто філософія сучасного бізнесу, підтверджує, що перемагає той, хто є унікальним», – представила Нордстрема публіці Інна Богословська.