«РодДом» представив ексклюзивний проект Ізмайлова і Соляника

17.02.2004

Ексклюзивний джазовий проект Енвера Ізмайлова і Володимира Соляника, був представлений 14 лютого в Клубі «РодДом». Публіка була зачарована віртуозністю гри джазового піаніста Соляника і збентежена своєрідністю звучання гітари Ізмайлова.

Публіку зачарував голос і оригінальність грудного вокалу дочки майстра гітари – Леніе Ізмайлової. «Воістину, ми бачимо народження нової джазової зірки», – сказала президент Клубу «РодДом» Інна Богословська.

Учасники проекту:

  • Енвер Ізмайлов – гітара;
  • Леніе Ізмайлова – вокал;
  • Нариман Умеров – акордеон;
  • Володимир Соляник – рояль.

Енвер Ізмайлов – грі на електрогітарі навчався самостійно, наприкінці 70-х прийшов до нетрадиційної техніки виконання, названої «tapping» – прийомові гри, при якому пальці обох рук лежать на грифі гітари, як на клавіатурі, і звук витягується швидким притисненням струн, а не ударом або щипком по них. Багато виступає на всіляких фестивалях по всій території СНД і Європи. Заслужений артист України. (За матеріалами www.jazz.ru).

Володимир Соляник – професор КВДМУ ім. Глиєра в Києві. Відомий як аранжирувальник, композитор і один із самих знаменитих джазових піаністів на пострадянському просторі. Грає в різних джазових стилях: класичний джаз, фрі-джаз, етнічний, фьюжн, мейнстрим, блюз і т.д. (За матеріалами www.jazz.ru).