Зустріч І. Богословської з громадськістю й учасниками «Віче України» м. Одеси, пройшла 6 лютого

10.02.2004

Зустріч І. Богословської з одеськими бізнесменами, представниками ЗМІ й учасниками руху «Віче України», пройшла 6 лютого. На зустрічі були розглянуті питання стратегії розвитку бізнесу в Україні.

 

Під час прес-конференції журналісти задавали питання пов’язані з причинами і можливими наслідками для українського бізнесу добровільної відставки І.Г. Богословської з посади глави Держпідприємництва, цікавилися планами і перспективам розвитку проекту «Віче України» в Одесі. Зокрема журналістів цікавили гранти, що Фонд планує виділяти на розробку адміністративно-територіальної реформи, перспективи соціальних, культурних і політичних проектів, що «Віче України» реалізує в Одесі.

 

Увечері відбулася зустріч учасників проекту «Віче України», на якій Інна Германівна розповіла про перехід проекту у формат суспільно-політичного руху, одеські представники «Віче» викладали свої думки, бачення задач діяльності Фонду, пропонували конкретні проекти. Розглядалася роль одеського регіону в проекті розвитку країни, які кроки необхідно робити на місцевому і регіональному рівні.

 

Основними темами, актуальними для Одеси і запропонованими для обговорення, стали:

  • розвиток малого і середнього бізнесу в Україні;
  • визначення і позиціонування середнього класу;
  • розвиток форм місцевого самоврядування.

І. Богословська повідомила, що учасники проекту «Віче України» у Харкові, активно зайнялися розробкою теми просвітництва й освіти, у Дніпропетровську розробляється тема фінансів і економіки, у Києві – питання адміністративно-територіальної реформи, а у Львові представники «Віче» займаються питаннями місцевого самоврядування. У кожному з цих міст відбувається формування робочих груп для активної діяльності по заданих темах.