Прес-конференція про причини добровільної відставки І. Богословської пройшла в УНІАН

22.01.2004

Прес-конференція про причини добровільної відставки Інни Богословської з посади глави Державного комітету з питань регуляторної політики і підприємництва, пройшла 21 січня в 15.30 в агентстві УНІАН.

На зустрічі з журналістами І. Богословська обговорила ситуацію надмірного адміністрування і «підкилимної» роботи економічного блоку Кабміну на чолі з першим віце-прем’єром і міністром фінансів М. Азаровим, вона підтримує програму уряду, але вважає, що реалізація її економічної частини перебуває під загрозою через дії першого віце-прем’єра. Відстоювання принципів максимального дерегулювання як основи ефективного функціонування ринкової економіки і незгоди з політикою «протягування» документів на засіданнях Кабміну, а також ігнорування думки профільних підрозділів і інтересів бізнес-середовища, стали основними причинами написання І. Богословською добровільної заяви про відставку.

Надалі Інна Германівна планує брати активну участь у суспільно-політичній діяльності, боротись з такими негативними явищами, як «азаровщина», лобіювати інтереси підприємців за допомогою суспільних рухів, розвивати ідею адміністративної й адміністративно-територіальної реформи в Україні.