В Криму пройшла конференція «Сучасний бізнес в Україні: новий погляд на розвиток інвестицій»

15.12.2003

Конференція «Сучасний бізнес в Україні: новий погляд на розвиток інвестицій» відбулася 12 грудня в Сімферополі. У роботі взяли участь представники Мінекономіки, Ради промисловців і підприємців, Держпідприємництва, УФПП, учасники міжнародних програм, Ради Міністрів АР Крим, мерій міст Криму, регіональних агентств розвитку бізнесу і консалтингових компаній.

Виступаючі обговорювали проблеми залучення інвестицій в Україну, проблеми розвитку бізнесу, діяльність агентств підтримки бізнесу в регіонах і їхню роль в пошуку інвестиційних проектів і інвесторів, організації комунікації між суб’єктами інвестиційного процесу.

Голова Ради промисловців і підприємців В. Гуржос розповів про адміністративні проблеми залучення інвестицій на прикладі комплексного проекту розвитку туризму в Севастополі. Глава Держпідприємництва назвала залучення інвестицій задачею №1 для України, описала проблеми законодавчого характеру, що негативно впливають на залучення інвестицій і розвиток бізнесу в цілому. Істотному поліпшенню інвестиційного клімату послужить впровадження єдиного реєстру підприємств, підкреслює І. Богословська. У реєстрі буде відбита достовірна інформація про фінансове становище підприємства, кредитна історія, дані про санацію або банкрутство, отримання такої інформації зараз ускладнено і знижує ступінь довіри до багатьох інвестиційних проектів.

Матеріали конференції читайте найближчим часом у розділі «Коментарі».