Підприємці незадоволені введенням голограм

04.12.2003

Стурбованість бізнес-середовища введенням сертифікатів відповідності, захищених голограмами, висловила глава Держпідприємництва І. Богословська. На запитання журналіста телеканалу «Інтер» про введення голограм, Інна Германівна сказала, що підприємців не влаштовує ціна сертифікатів і відсутність порядку їх видачі.

Два місяці відстрочки введення голографічного захисту глава Комітету назвала терміном пошуку компромісу між побажаннями підприємницького середовища і влади. «Ми думаємо, що зараз ми можемо впровадити цей механізм (захисту голограмами.Ред.), але вдосконалити його і зробити не таким дорогим. Ми повинні за два місяці провести роз’яснювальну роботу серед бізнес-середовища, щоб не було різних тлумачень, щоб контролюючі органи не могли нашкодити підприємцям під час перевірок», – сказала в програмі «Економічний огляд» І. Богословська.

Як раніше повідомлялося, Кабмін погодився з перенесенням термінів вступу в силу постанови № 1611 «Про внесення змін у Порядок ведення торговельної діяльності і правил торговельного обслуговування населення» з 1 грудня 2003 р. на 1 лютого 2004 р.