Інна Богословська: “група Ахметова” намагається зірвати президентські вибори

26.03.2014

Так звана парламентська “група Ахметова” намагається реалізувати сценарій Кремля та зірвати президентські вибори. Про це в ефірі 5-го каналу заявила народний депутат Інна Богословська.

Вона наголосила: депутати, підконтрольні найбагатшому бізнесмену країни, заявили своє право власності на Партію регіонів та не планують визнавати вибори нового гаранта, заплановані на 25-те травня.

Вчорашні події в партії депутат називає “величезною бурею”. Нині між різними партійними групами впливу почався скандал – бо, за словами Богословської, частина регіоналів не погодилась із рішеннями суботньої конференції, яка пройшла у суботу в Донецьку у закритому режимі.

“Фракцию попытались поставить перед фактом, что нужно делать так, но фракция встала на дыбы, и сказала, что больше такого не будет, когда где-то кулуарно принимаются решения, а потом всех ставят перед фактом”, – розповіла вона. Висунення Добкіна и Тігіпка, за версією Богословської, відбулось всупереч бажанню “акціонерів партії” з групи Ахметова, які вирішили взагалі проігнорувати вибори.