Глава Держпідприємництва відвідала Харків з офіційним візитом

17.11.2003

Інна Богословська 13-14 листопада відвідала Харків, де провела зустріч з підприємцями та дала прес-конференцію. Візит глави Держпідприємництва носив офіційний характер.

На прес-конференції з харківськими журналістами Інна Германівна охарактеризувала цілі і задачі Комітету, коротко підвела підсумки діяльності та реальної допомоги підприємцям, висвітлила цілі, задачі та інструменти роботи Фонду підтримки підприємництва, відповіла на чисельні запитання. Вперше для обговорення проблем розвитку і поточної ситуації до розмови були запрошені представники усіх сегментів регіонального підприємництва – керівники великих підприємств, власники середнього та малого бізнесу. В черговий раз І.Богословська підтвердила бажання популяризувати діяльність Комітету, взаємодіяти з ЗМІ.

Зустріч з представниками малого та середнього бізнесу розпочалась з обговорення можливих змін податкового законодавства після прийняття бюджету-2004, наслідків таких змін для підприємців.

„Сенсом зустрічі” назвала Інна Германівна спробу налагодити взаємо обмін інформацією між Комітетом та бізнесменами, вона підкреслила: „Державний комітет з регуляторної політики та підприємництва повинен слугувати містком між тими, хто сплачує податки, людьми справи та владою. Через Держкомітет обидві сторони можуть отримувати інформацію один про одного, знаходити компроміси в складних ситуаціях”. В якості засобу спілкування було запропоновано створення електронної аналітичної розсилки або спілкування за посередництва газети „Бізнес”.

Незабаром подробиці у розділі „Коментарі”.