Відкрито Сезон предметного дизайну

17.11.2003

Відкриття сезону предметного дизайну в рамках проекту „Предмет №2003” відбулося у Києві 15 листопада. В день відкриття відбулась прес-конференція, круглий стіл, відкриття виставки відомих українських дизайнерів Юрія Ринтовта та Володимира Бондаренка.

На прес-конференції розповіли про своє бачення проекту, та відповіли на запитання В.Горожанкін – виконавчий директор Фонду „Віче України”, І.Богословська – президент Фонду та дизайнери Ю.Ринтовт, В.Бондаренко. „Сьогодні в 11 ранку сюди прийшли студенти художніх ВУЗів і просились зайти навіть до відкриття виставки, підходили дідусі та бабусі – це головний індикатор. Суспільство починає просинатись, воно дихає, воно хоче жити – це саме головне”, – сказала на прес-конференції  Інна Богословська.

Для круглого столу були заявлені теми: „Український дизайн. Народження нового смислу”, „Дизайн – Виробництво: культурний контекст”. Головна мета дискусії – встановлення діалогу між  виробниками та творцями предметного дизайну. Обговорення проходило дуже динамічно, висловлювались різні точки зору як про перспективи українського дизайну, так і про задачі трансформації українського суспільства в культурному аспекті.

Серед гостей події були журналісти газет „Бізнес” та „Комсомольська правда”, журналів „Архидея”, „АСС”, „Дом и интерьер”, „Мебельные технологии”, телеканалу „ICTV”, посли іноземних держав, відомі політичні діячі.

Предметний дизайн – нова тема для України. Проект підготовлений культурним центром „Клуб „РодДом”, Фондом „Віче України”, студією „Davis Casa”, Інформаційні партнери: телеканал „ICTV”, журнал „Архидея”.