Відбулася презентація Фонду підтримки підприємництва

07.11.2003

Презентація Українського фонду підтримки підприємництва відбулася 6 листопада в Національному театрі російської драми ім. Л.Українки. На зустрічі були присутні депутати ВР, представники міністерств, обладміністрацій, підприємці.

Фондом були представлені основні задачі і напрямки діяльності, підсумки реалізації Національної програми сприяння розвиткові малого бізнесу в 2003 році, результати розвитку регіональної інфраструктури. Фонд планує в проекті Нацпрограммы 2004 року використовувати змінені механізми реалізації заходів, створити методичний центр розвитку підприємництва. Розроблений проект на 2004 рік включає 38 програм і заходів, розрахункова вартість яких складає 106,824 млн. грн. Але, підкреслює Фонд, у проекті Держбюджету на 2004 рік на ці цілі поки передбачено лише 1,8 млн. грн.

Свої напуття і побажання Фондові висловили перший заступник голови Комітету ВР із питань бюджету Людмила Супрун, перший замміністра економіки Валерій Вощевський, голова Комітету ВР із питань промполітики і підприємництва Юрій Єхануров, замгубернатора Івано-Франківської області Ігор Зварич.

Голова Держпідприємництва Інна Богословська на презентації заявила: „Найважливіша проблема сьогодні в тім, що держава дотепер не відповіла ні для себе, ні для соціуму, ні для підприємницького середовища: у чому ж стратегічно, тактично та інструментально повинна складатися Програма підтримки підприємництва?”

Черговий раз Генеральний директор – Ірина Горина підтвердила намір широко інформувати громадськість про діяльність Фонду, а саму діяльність зробити максимально прозорою.

Презентація закінчилася концертом класичної музики.

Стенограму виступів учасників дивіться у розділі „Коментарі”