Інна Богословська: Проведення пенсійної реформи необхідне, оскільки понад 80% пенсіонерів були незадоволені тією пенсійною системою, яка працювала до сьогоднішнього дня

11.07.2011

Прийняття нової пенсійної реформи було дуже необхідним кроком, оскільки переважна більшість опитаних пенсіонерів не була задоволена тією пенсійною системою, яка була до цього. Про це в ефірі програми «Шустер LIVE» на Першому національному повідомила народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Інна Богословська.

«Україна залишилася єдиною, вдумайтеся, єдиною країною на пострадянському просторі, яка досі не проводила пенсійної реформи. По-друге, коли робили опитування населення, більш ніж 80% пенсіонерів говорили про те, що вони категорично незадоволені тією пенсійною системою, яка працювала до сьогоднішнього дня», – зазначила Інна Богословська.

«У всіх є розуміння, що так як воно було в подальшому не може розвиватися країна, так як воно було, що людина, яка пропрацювала п’ять років і людина, яка попрацювала 40 років, а отримують однаково пенсію, такого бути не може. І це перше і головне завдання, яке вирішено цією пенсійною реформою», – підкреслила народний депутат.

Крім того, необхідність проведення пенсійної реформи зумовлюють і демографічні чинники. «Вже в 2015 році демографія нам дає одного працюючого на одного пенсіонера, це означає, що ми взагалі не могли б виконувати обов’язки щодо виплати пенсій за рахунок солідарної системи», – зауважила парламентар.

Інна Богословська також пояснила, звідки при попередній владі визначились пенсії для державних службовців такого великого розміру. «Дуже важливо, щоб всі розуміли, звідки взялися такі величезні пенсії. Коли у 2004 році змінилася влада в Україні, вони зробили величезний хабар державним службовцям, вони одночасно підвищили пенсії для міністрів, суддів, прокурорів і народних обранців в десять разів», – сказала політик.

За її словами, проведення пенсійної реформи потрібно для всіх українців, а Партія регіонів готова для співпраці з представниками опозиції для подальших реформ. «Для нас це потрібно, бо люди не будуть розуміти чому хтось з них пропрацює 5 років, а хтось 30, а пенсія буде однакова і на неї прожити неможна буде. Тому ми будемо робити і далі і ми просимо фахово підходити до процесів, дякуємо за поправки, дякуємо за роботу, ми готові співпрацювати. Будемо робити медичну реформу, будемо робити і дуже розраховуємо на вашу підтримку», – підсумувала Інна Богословська.

Прес-служба Партії регіонів