Інна Богословська: У Тимошенко була особиста зацікавленість підписувати газові контракти з найгіршими умовами для України

07.04.2011

Україна намагається дізнатись, які інтереси переслідувала колишній Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, підписуючи газовий договір в 2009 році. Про це заявила народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів, голова Тимчасової слідчої комісії ВР Інна Богословська в ефірі програми «Правда Віталія Портнікова» на каналі ТВі.

Вона заявила, що Тимчасова слідча комісія парламенту з питань розслідування обставин підписання газових угод між «Нафтогазом» і «Газпромом» намагається отримати інформацію про те, якими були вигоди безпосередньо Тимошенко під час укладання газового договору між Україною і Росією.

«Це найгірші умови для України, там є зацікавленість особиста, і Тимошенко не могла не розуміти, що вона кидає Україну в розруху», – сказала парламентар.

Також депутат наголосила на тому, що Слідча комісія ВР зацікавлена в отриманні повної інформації від офіційної російської сторони щодо газових угод.

«Ми хочемо отримати максимально можливу інформацію з Росії. Поки на сьогодні, на жаль, я не бачу особливого бажання росіян давати цю інформацію. Це і зрозуміло, вони виграли в цій грі все. Вони, вибачте за грубість, «використали» партнера. Це, на жаль, саме той термін, який можна застосувати до тих газових угод, які привезла Тимошенко, заявивши тоді, що це найкраща ціна», – заявила Інна Богословська.