І.Богословська відкрила виставку «Смак-2003»

21.10.2003

Глава Держпідприємництва І.Богословська відкрила виставку «Смак-2003”, що проходитьт в ПС «Метеор» міста Дніпропетровська. Вона відзначила, що харчова промисловість є однієї з найбільш успішних галузей. «Харчова галузь була приватизована раніше всіх і довела свою спроможність – де є хазяїн, там бізнес успішно розвивається», – сказала глава Держпідприємництва.

У рамках виставки пройшла прес-конференція. На ній Інна Германівна розповіла про досвід створення в Кривому Розі центра підтримки суб’єктів підприємницької діяльності, де вперше не Україні реалізований принцип «єдиного вікна». Зараз Комітет вивчає й узагальнює цей досвід, а надалі поширить його на всій території України.

І.Богословська вважає, що Дніпропетровська область може стати базою пілотных проектів Держпідприємництва по відпрацьовуванню взаємодії бізнесу і влади, (тези виступу та відповіді на питання у розділі „Коментарі”).

7-а міжнародна виставка «Смак-2003» проходить 21-24 жовтня в приміщенні ПС «Метеор» міста Дніпропетровська. Виставка нараховує більше 100 експонентів виробників і продавців харчової промисловості, харчового устаткування, сільського господарства, проходить за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації. У рамках виставки відбудеться Рейтинг торговельних марок, фестиваль виноробства.