«Непристойний жест Кравчука — агонія нинішньої влади», — І.Богословська

10.11.2009

«Справжні політики дотримуються низки неписаних правил. Це прояв пошани до виборців й опонентів, дотримання елементарних правил пристойності. Якщо довірена особа одного з кандидатів на пост президента на всю країну показує недвозначні жести, у мене виникає питання: куди вони нас ведуть? Яке суспільство будують? Суспільство темних, неосвічених, бідних людей, якими легко буде управляти і розповідати їм популістські казки», – сказала кандидат на пост президента України Інна Богословська.

Інна Богословська підкреслює: у жодній цивілізованій країні екс-президент не дозволив би собі публічно заявити, що він може купити політика.
«Леонід Кравчук заявив, що він може купити мене і без грошей Юлії Тимошенко. Про що це свідчить? Про те, що політична корупція – норма для нинішньої влади. Вони не можуть по-іншому управляти країною. І для всіх нас зараз головне завдання – знести цю прогнилу владу, дати Україні ковток свіжого повітря», – підкреслює політик.

За словами Інни Богословської, зараз є всі умови для того, щоб привести до влади нових людей, не заплямованих корупційними скандалами. У 2010 році український народ отримає реальний шанс поміняти владу на всіх рівнях – від президента і парламенту Криму до мерів і місцевих рад. Крім того, політик упевнена: Верховна Рада України буде розпущена, відбудуться дострокові парламентські вибори.

«Саме тому за моєї участі в усіх областях України формуються команди з людей, які знають, що таке реальне життя, з якими проблемами стикаються жителі. У цій команді представлені всі соціальні, вікові і професійні групи. Без свіжої крові ми не зрушимо з мертвої точки. Країна готова до змін, і я переконана – ці команди увійдуть до всіх органів влади вже в 2010 році, відразу після того, як країна вибере якісно нового президента» – підсумувала Інна Богословська.

Прес-служба Інни Богословської